„Omega-3 Salmon Oil Plus“, žuvies taukų maisto papildas

Norint papildyti savo mitybą omega-3 riebalų rūgštimis, "Omega-3 Salmon Oil Plus" yra puikus pasirinkimas.

Dienos norma yra trys kapsulės - išvis 1070 mg šių riebalų rūgščių. Jos apima net visas aštuonias, natūraliai žmogaus mityboje esančias omega-3 rūgštis.

34.90 €

Visa Omega-3 riebalų rūgščių šeima:

ALR - alfa linoleno riebalų rūgštis

SDR - stearidono rūgštis

ETR(3) - eikozantrieno rūgštis

ETR - eikozantetraeno rūgštis

EPR - eikozapentaeno rūgštis

HPR - heneikozanpentaeno rūgštis

DPR - dokozapentaeno rūgštis

DHR - dokozaheksaeno rūgštis

Kuo ypatingas NeoLife "Omega-3 Salmon Oil Plus"?

Pagamintas iš ypač švaraus lašišų aliejaus, kuris suteikia visapusišką naudą.

Išskirtinė technologija naudojama NeoLife UHPO3, kurios dėka palaikomi, stabilizuojami ir standartizuojami ypatingi omega-3 riebalų rūgščių lygiai ir išlaikomos natūralios lašišos aliejaus vertingosios savybės.

NeoLife "Omega-3 Salmon Oil Plus" yra pirmas tokio pobūdžio maisto papildas, kai yra užtikrinama visų Omega-3 šeimos komponentų nustatyta norma.

"Molekulinė diferenciacija" - tai šiuolaikinė technologija leidžianti tobulai atrinkti tam tikras molekules esančias tunuose, sardinėse ir ančiuviuose tuo pačiu metu pašalinant nereikalingas molekules. Tokiu būdu užtikrinamas papildo efektyvumas, švarumas ir konsistencija.

Visiškai švarus produktas

Naudojamos tik sveikos, aukščiausios kokybės, pačios geriausios žuvys, kurios tiriamos dėl daugiau nei 200 teršalų, o jų leistina norma yra nulis.

Nėra jokių kitų paslėptų vitaminų, tokių kaip A ir D.

Suaugusiems žmonėms yra rekomenduojama suvalgyt 2-3 porcijas žuvies per savaitę, tačiau labai retas kuris tai įvykdo. Be to, labai sunku gauti kokybiškos, neužterštos žuvies, todėl NeoLife "Omega-3 Salmon Oil Plus" yra tobulas pasirinkimas norint papildyti savo organizmą Omega-3.