Kuo ypatingi NeoLife produktai?

NeoLife produktai yra žymimi SAB ženkleliu, kuris reiškia saugumą ir aukščiausią kokybę.

NeoLife šūkis yra "Sukurta gamtos pagrįsta mokslo". Tai reiškia, kad produktai pagaminti iš natūraliausių maistinių medžiagų, esančių žmogaus mitybos grandinėje ir yra pagrįsti mokslu.

NeoLife kompanijos misija - sukurti laimingesnį ir sveikesnį pasaulį.

NeoLife įkūrėjas - Jerry Brassfield (1940 m.)

Vaikystėje jis sirgo alergija ir sunkia astmos forma. Mama surado jam kokybiškų maisto papildų, kurie nors ir nebuvo skanūs, tačiau padėjo berniukui atstatyti sveikatą. Tada jis suprato, kokią įtaką žmogaus organizmui turi papildai.

19-os metų Jerry Brassfield pradėjo dirbti su viena papildus pardavinėjančia kompanija, o vėliau įsteigė ir savo kompaniją, kuri šiandien žinoma kaip "NeoLife International".

Jerry gyvena sveiką ir pilnavertį gyvenimą, paremtą NeoLife vertybėmis.

Kokios yra NeoLife vertybės?

 • Pirmiausia, tai sąžiningumas tiek žodžiuose, tiek ir darbuose

 • Svarbiausia - žmonės

 • Efektyvūs produktai

 • Vienodos galimybės visiems

 • Nepamirštama ateities vizija

Pagrindinė NeoLife misija - sveikesnis ir geresnis pasaulis

Kaip gali būti vykdoma ši misija?

Nuolatinis tobulėjimas ir mokymasis bendruomenėje

Mokslu pagrįsta tinkama mityba, kuri padeda numesti nereikalingus kilogramus ir tapti sveikesniais.

NeoLife suteikia galimybę gauti aukščiausios kokybės produktus, kurie padeda kiekvienam įgyvendinti savo svajonę tapti sveikesniu ir patenkinti visus mitybos poreikius. NeoLife produktai sukurti aukščiausios kvalifikacijos mokslininkų, kurie rėmėsi gamta ir mokslu, tad jūsų ląstelės su NeoLife bus pilnai pamaitintos.

Neolife buria žmones į bendruomenes, kuriose daug lengviau siekti savo svajonių ir tikslų. Taip kiekvienas žmogus, neatsitraukdamas nuo savo šeimos ir draugų, gali kurti tiek geresnę savo sveikatą, tiek ir gerinti savo finansinę padėtį.

Jau nuo 1958 metų NeoLife rūpinasi visos šeimos puikia sveikata, grožiu ir saugiu namų valymu kurdami ir siūlydami mokslu pagrįstus maisto papildus, odos ir kūno priežiūros priemones bei ekologiškas valymo priemones.

NeoLife įkūrėjas Jerry Brassfield
NeoLife įkūrėjas Jerry Brassfield

Polivitaminai vaikams “Vita-Squares”

Maisto papildas. "Vita-Squares" pasirūpina ląstelių mityba ir yra užtikrinamas pilnavertis vaikų augimas bei vystymasis. Šie maisto papildai yra kompleksiniai, juose yra vitaminų, mineralų, sterolių, lipidų ir kitų itin svarbių maistinių medžiagų, kurių dažnai trūksta kasdienėje mityboje. Sudėtyje yra ir "Tre-en-en" grūdų koncentrato, kurio ypatinga formulė iš sojų pupelių, ryžių sėlenų ir kviečių gemalų aprūpina lipidais ir steroliais, kurie ypač dažnai pašalinami iš vaikų mitybos. Visiškai natūralūs saldikliai ir kvapiosios medžiagos - vaisių sulčių koncentratas, fruktozė, gliukozė ir dekstrozė, apelsinų ir uogų ekstraktai. Kramtomosios tabletės yra malonaus skonio, lengvai kramtomos ir puikiai virškinamos bei įsisavinamos. Be konservantų ir dirbtinių dažiklių. Optimalus mineralų kiekis - papildyta geležimi, manganu, jodu, cinku, chromu ir variu.

29.70 €

LDC valymo priemonė

LDC valymo priemonė, tai striprus koncentratas, kurio užteks ilgam. Universalus panaudojimas su vienu produktu - indų ploviklis tinkantis tiek šiltame, tiek šaltame vandenyje, itin švelnus rankų muilas ir naudojamas kaip paviršių valiklis, bei galima skalbti įvairius audinius skirtus skalbti tik rankomis. Kaina 18,60 - atrodo didelė? Tačiau atskiedus su vandeniu, išeina net 10 buteliukų po 500ml, kuriuos panaudosite tiek virtuvėje, tiek vonioje. Ar brangu mokėti už 500 ml muilo ar indų ploviklio 1,86 euro? Itin švelnus rankų odai - padeda rankoms sergant įvairiomis odos ligomis.

18.60 €

  Nors skamba keistai, tačiau antsvorį galite paveldėti. Manote, kad tai netiesa? Deja, jeigu jau tėvai turi problemų su per dideliu svoriu, tai didžiulė tikimybė, kad ir vaikai tai turės. Tačiau priešingai nei mano daugelis - jog tai susiję su genais. Taip, genai tam turi įtakos, tačiau ne ką mažiau įtakoja ir socialinė aplinka.

  Vaisiai yra vienas iš naudingiausių maisto produktų, tačiau itin svarbu suprasti, kaip juos tinkamai valgyti. Visi žinome, kad vaisius reikia plauti ir pan., tad to tikrai nepasakosiu. Tačiau ar žinote, kodėl pasitaiko, kad pavalgius vaisių, žmogus blogai pasijaučia?

  Puikus atradimas, kuris tikrai vertas jūsų dėmesio. Tai sveikesnis majonezo variantas, kurį galima įvairiai pritaikyti.